Drakensang recenzia

Drakensang

Drakensang Online je voľne hrať 3D akčná RPG hra, ktorá ponúka mimoriadne 3D grafiku a efekty a ohlasuje ďalšiu generáciu bezplatných online hier prehliadačov. So schopnosťou prispôsobiť svoju postavu, zručnosti a magické sily, ako nikdy predtým, pripojte sa k svojim druhom, aby ste viedli brutálnu vojnu proti zlu.

Vizuálne ohromujúci herný svet, ktorý predstavuje malebné stredoveké mestá, zelené lesy, temné močiare a tmavé jaskyne, vyvinul Bigpoint pomocou vlastného motora “Nebula3”, ktorý vtiahol hráčov s úrovňou 3D grafiky a efektov, ktoré neboli vidieť v prehliadač hry predtým. Okrem dvoch tried voliteľných znakov Drankensang Online zapôsobil na fanúšikov s rôznymi charakteristickými zručnosťami, vzrušujúcimi a náročnými úlohami, pôsobivou zbrojou zbraní a mágie a viac ako 100 hodinami herného obsahu.

Hra vyzýva hráčov, aby zobrali zbrane ako neohrozené bojovníky za slobodu Dragonknight alebo múdrych a čarovných spellweavers, aby viedli brutálnu vojnu proti strašným drakom a divokým príšerám Anderworld.

Hráči budú musieť bojovať ako jeden, ak chcú prežiť Drakensang Online zradné dungeony. Hráči sa môžu stretávať na verejných stretnutiach, ako sú napríklad mestá alebo vojenské tábory, aby sa navzájom spoznali, spoločne riešili výzvy a vyliahli plány na pochod do bitky zjednotenej. Okrem kooperačnej hrateľnosti si hráči môžu tiež vyskúšať svoju vzájomnú protihodnotu v PvP arene nachádzajúcom sa v hlavnom meste Kingshill a zistiť, kto je najsilnejším hrdinom v Drankensang Online.