Star Trek Online Recenzia

Star Trek Online

Deti so záujmom o Star Trek nájdu Star Trek Online presvedčivé, pretože sú okamžite vhadzované do akcie v tutoriáli. Pri vesmírnom boji hráči nasmerujú svoje lode a kontrolujú aj svoje zbrane a štíty a nasmerujú silu tam, kde potrebuje. Ako kapitán, hráči tiež riadia svojich mostných dôstojníkov a využívajú svoje zručnosti v oblasti strojárstva, taktiky alebo vedy. Rozhodnú sa o zvýšenie výkonu phaserov alebo použitie silných traktorových lúčov na držanie svojich nepriateľov. Viscerálne, cítite, že žijete vo vesmíre Star Trek. Je zábavné poveriť tím “Hostiteľský tím”, ktorý je na začiatku plný červených tričiek na sebe “bezpečnostných dôstojníkov” rovnako ako pôvodný Star Trek.

Existuje trochu vzdelávacia krivka, pretože sa naučia dva výrazne odlišné bojové systémy. Hráči si môžu prispôsobiť svoje uniformy a lode a dokonca určiť, ako ich vyzerá cudzinec a aké zručnosti majú, alebo si môžete vybrať štandardný závod Star Trek. Grafika a prostredie sú krásne vykreslené a misie a udalosti sú sprevádzané hlasovými prepismi. V kľúčových scenároch a udalostiach pôsobí Leonard Nimoy zo slávy “Spock”. Zachary Quinto (mladý Spock) sprievodca a vedúci hráči prostredníctvom tutoriálu a misií ako núdzový lekársky hologram. Zvuky laserov a výbuchov sú reálne vykreslené v bojoch, ktoré môžu byť niekedy frenetické a ktoré pomáhajú s pocitom ponorenia. Táto hra Star Trek Online je viac o vojne a podobnej neskoršej sérii Voyager ako o skúmaní starších sérií Original a Next Generation, ale každý, ktorý je aj trochu oboznámený s franchisou Star Trek, si bude môcť pozrieť tento herný svet.

Interakcia na internete: Vzhľadom na to, že hra má otvorený rozhovor a hranie medzi hráčmi a hráčmi, deti sa môžu stretnúť s negatívnymi zážitkami, no hra je štruktúrovaná tak, aby spájala hráčov do otvorených misií, kde budú spolupracovať na splnení týchto misií a poskytnú odmeny úmerné úsiliu hráč vloží. Hra tiež poskytuje predvolený jazykový filter a nástroje na hlásenie a ignorovanie ostatných hráčov.